Рассылка:  

Анонсы семинаров

Ділова поїздка до Греції: "Скарби острова Тасос: тур з відпочинком на морі". Автобусний тур.

18.09.2021
18-28 вересня 2021 року.,
Днів в турі - 11
Греція, о. Тасос

СЕМИНАР ПРОВОДЯТ:

ТОВ "УКРСЕМІНАР"

Основним напрямком діяльності компанії є організація семінарів, тренінгів, корпоративних і виїзних семінарів на Україні та за кордоном. Цільова аудиторія: фінансові директори, головні бухгалтери, фінансові аналітики, аудитори, керівники та ключові співробітники фінансових підрозділів відповідальних за оподаткування на підприємстві. Досвід проведення подій більше 11 років.

НА СЕМИНАРЕ ВЫ УЗНАЕТЕ:
У ВАРТОСТІ ТУРУ: СОФІЯ - затишна і скромна! Кавала - біле місто на берегах Егейського моря... ВІДПОЧИНОК на море на о. Тасос! Увага! Діє оновлена програма з урахуванням змін, що викликані пондемією COVID-19. Маршрут: Київ - Софія - о. Тасос - Серрес - Київ
ПРОГРАММА СЕМИНАРА:
Київ/Одеса - Велико Тирново - Салоніки - Метеори - Афіни * - Арголіда * - Дельфи * - Олімп * - Серрес - Одеса/Київ

День 1 (18.09.2021).
Починаємо подорож
Від'їзд з Києва з Південного терміналу з/д вокзалу в 22.00. Нічний переїзд по території України.
Увага! Можливий виїзд з Києва фірмовим поїздом "Чорноморець" і приєднання до групи в Одесі!

День 2 (19.09.2021).
Дороги, дороги...
Переїзд на кордон з Румунією. Проходження прикордонного контролю і переїзд по території Румунії. Перетин кордону з Болгарією.
21.00 Орієнтовний час прибуття в м. Русе (Болгарія), поселення в готель.
Вечеря в готелі (за бажанням, за доплату).
Ночівля в готелі.
 
Софія_Болгария

День 3 (20.09.2021).
Знайомство з Болгарією
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Софію.
Запрошуємо на оглядову екскурсію по Софії (у вартості).
Софія заснована більше семи тисяч років тому в мальовничій Софійській улоговині, в оточенні гірських хребтів і перевалів, в місці, де на поверхню виходять більше восьми термальних і мінеральних джерел. Сучасна столиця Болгарії - символ вічного зв'язку минулого із сьогоденням. Пам'ятники багаті подіями фракійської, римської, болгарської та османської історії знаходяться по сусідству із сучасними будівлями і міськими спорудами. У місті понад 250 пам'яток історії та архітектури.
Вздовж широких, обсаджених деревами бульварів, стоять будівлі кінця XIX - початку XX століть. Фортечні стіни Софії, що захищали її впродовж 12 століть, оточують центр міста, де донині зберігаються сліди поселення Сердика (II століття). Найцікавіші природні об'єкти - Ротонда храму Св. Георгія; частина великого археологічного комплексу з рідкісними зразками римської архітектури; храм Св. Софії, представлений на гербовому щиті міста; Софійський кафедральний собор Олександра Невського з усесвітньо відомими іконами і фресками; розташована в Софійському передмісті церква Бояна, включена в списки пам'ятників культури, що охороняються ЮНЕСКО - яскравий приклад середньовічної архітектури з унікальним розписом стін.
Від'їзд з Софії. Переїзд в транзитний готель на території Греції. Поселення в готель. Ночівля.
 
о.Тасос

День 4 (21.09.2021).
Перше знайомство з островом
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Переїзд до Греції.
Прибуття в порт КЕРАМОТІ. Посадка на паром. Переправа на о.Тасос (оплачується дод. - 4 євро). Прибуття в порт Ліменас. Переїзд по острову.
Поселення в готелях на курортах. Відпочинок.
Екзотичні чорні сосни, бірюзові морські пейзажі та білосніжні стіни будинків, глибока зелень лісів і химерні силуети каменів, прекрасні пляжі, таємні печери та затишні бухти - Тасос таїть безмежне різноманіття відкриттів для мандрівників! Це абсолютно унікальне місце, зелено-блакитне, барвисте, неповторне. Надзвичайної краси природа острова дарувала натхнення найбільшим художникам і скульпторам, поетам і письменникам, спортсменам і мореплавцям, романтикам різного роду, які знаходили тут те, що шукали.
Тасос - місце історичне, ще Геродот припускав існування в глибинах надр острова золотих запасів. Але його все ще не знайшли, тому шанс стати першовідкривачем золотих скарбів Тасоса є у кожного. Але навіть якщо Вам теж не пощастить, немає приводу для смутку - адже сам острів є таким скарбом світового масштабу, що з ним не зрівняються ніякі золоті скарби. Приїжджайте сюди та насолоджуйтесь невичерпною природною розкішшю Тососа, тим більше, що її доповнять чудова оливкова олія місцевого виготовлення, чудові стиглі фрукти, місцеве вино, що славиться і за межами Греції.
 
Перлини острова Тасос

День 5 (22.09.2021).
Краще на острові
Сніданок в готелі. Відпочинок на о. Тасос.
Запрошуємо на оглядову екскурсію "Перлини острова Тасос" (додатково: 30 євро).
Якщо Ви пуститеся в подорож по острову, то зможете спостерігати незвичайну зміну пейзажів. Морський простір буде замінюватися мальовничими сільськими картинами, види піщаних пляжів зміняться на гірські панорами.
Перше враження - столиця острова Ліменас. Тут до сих пір можна побачити святилище богині Артеміди, реконструкцію торгових кварталів, агору над гаванню, будівлі римської архітектури. Ви можете заглянути в Археологічний музей, а потім в храм Діоніса, по стежці піднятися до стародавнього театру еллінів, досить незвично побудованому, сьогодні він служить для літніх фестивалів, що проводяться на Тасосі. Там же Ви можете оглянути візантійський форт 13-14 століть, він побудований з каменів, що залишилися від зруйнованого храму Аполлона.
У гірському селі Панагія стоїть церква Успіння Богородиці, де знаходиться безліч старовинних ікон XIV-XVII століть і ікона Божої Матері Всевидячої. Також в храмі зберігається червоно-білий прапор часів хрестових походів, який належав самому Річарду Левове Серце. Ще саме тут можна побувати в унікальному місці, де в древніх платанах утворилися дупла в формі сердець. У Панагії досі діє старовинна фабрика оливкової олії, де можна побачити технологію віджиму оливкового масла за допомогою дерев'яного колеса. І, звичайно, обов'язково потрібно спробувати м'ясо кози на рожні, сидячи в затишному кафе під розлогим платаном на центральній площі села!
Повернення в готель після 14.00. Відпочинок на морі.

Відпочинок на пляжах острова Тасос

День 6 (23.09.2021).
Бірюзові хвилі та мармурові берега!
Вільний день для відпочинку на пляжах острова Тасос.
У цей день варто зробити морську прогулянку вздовж берегів острова Тасос (купується на місці, орієнтовно - 25 євро + трансфер в порт 10 євро).
Ця морська прогулянка, під час якої Ви побачите вкриті лісом берега острова Тасос, затишні бухти з маленькими пляжами, поринете в теплі і прозорі води Егейського моря, зможете весело провести час з командою і іншими гостями кораблика. Після 14.00 на вас чекає смачний обід, приготований на грилі прямо на кораблі (включений у вартість прогулянки).
Повернення в готель. Відпочинок.
 
Пляжі острова Тасос

День 7 (24.09.2021).
Пляжі острова
Вільний день для відпочинку на пляжах острова Тасос.
Запрошуємо на чудову релаксаційну екскурсію-прогулянку "Пляжі острова Тасос" (додатково: 25 євро - дорослі).
Увага! Вартість лежаків і парасольок на пляжах не входить у вартість екскурсії.
Пляжі острова Тасос насправді незвичайні та унікальні. Заховані в глибоких бухтах, що розкинулися на широких золотих пісках, густонаселені та усамітнені...
Макріаммос - чудовий пляж в сосновій бухті, з пологим піщаним дном і кристально чистою водою. Сюди можна спокійно прийти пішки з Ліменасу - столиці острова, милуючись по дорозі руїнами античних храмів.
Скала Потамія «Золотий пляж» - багатокілометрова смуга чудесного піщаного пляжу з блакитними водами та хвилями, що набігають. Дістатися сюди найзручніше на рейсовому автобусі, який курсує навколо острова.
Алікі – просто дивовижний пляж, який розташований в бухті археологічного заповідника. Тут з'єднуються краса Середземномор'я та історія Античності, адже на стародавніх руїнах, які обмежують пляж, залишили свої написи ще сучасники Ясона.
І це тільки мала частина можливостей та пляжів!
Повернення в готель. Відпочинок на морі.
 
Відпочинок на морі_2021

День 8 (25.09.2021).
Відпочинок на морі
Сніданок в готелі. Вільний день для відпочинку на пляжах острова Тасос.
 
на пляжах острова Тасос.

День 9 (26.09.2021).
Стародавні міста Греції
Завтрак в отеле. Выселение из отеля.
Посадка на пором и переїзд в порт Керамоті (оплачується додатково - 4 євро).
Запрошуємо вирушити на історичну екскурсію "Біле місто Кавала (у вартості).
Місто Кавала дуже гарне завдяки своєму розташуванню на схилі гори: білі міські будинки терасами спускаються до моря, уздовж якого витягнута красива набережна з безліччю старовинних і сучасних будинків, музеїв, дивовижних пляжів, таверн, магазинів і просто мальовничих місць. Кавала вже давно стала туристичним куточком Греції, але не дивлячись на це, не втратила своєї самобутньої чарівності.
Вільний час в Кавалі.
Щоб повністю сформувати думку про історичне минуле цього самобутного регіону, запрошуємо вирушити з нами далі - до древнього міста Філіпи (додатково: 20 євро).
У 15 км. від Кавали знаходиться древнє місто Філіппи, одна з найважливіших історичних пам'яток Греції. Тут можна побачити будівлі стародавнього міста, руїни римського міста, християнські храми і центральну Егнатієву дорогу, по фрагментах якої і зараз можна повторити шлях апостола Павла. Ця дорога ділить місто на дві частини.
На півночі знаходиться агора - форум, іншими словами, древній торговий центр з лавками, галереями, термами (грецькими лазнями). Прямо в центрі міста споруджена одна з найперших базилік Philippi, про велич якої можна судити по залишкам чималих стін, покритих ліпниною. Ще один ранньохристиянський храм, Октагон, присвячений апостолу Павлу і датується 5 ст., знаходиться трохи південніше.
Зовсім поруч із стародавнім містом Філіппи, знаходиться унікальний і монументальний храм рівноапостольної святої Лідії Філіппійської. Цей сучасний архітектурний пам'ятник, перебуває саме на тому місці, де Апостол Павло хрестив першу християнку в Європі - Лідію, і саме тут, був проведений перший в Європі обряд хрещення. А поруч з храмом, на березі річки, знаходиться відкритий баптистерій у формі хреста, як ті, що збереглися в ранньохристиянських базиліках у Філіппах.
Повернення до Кавали. Переїзд в місто Серес. Поселення в готель. Відпочинок.

День 10 (27.09.2021).
Інша Греція
Сніданок в готелі. Виселення.
За бажанням - невелика самостійна прогулянка по місту Серрес. Столиця області - однойменний містечко Серрі, що знаходиться в 80 км від Салонік. Старовинне місто не раз згадується в літописах Геродота і пережив чимало пригод - від навали болгар в візантійську епоху до отримання звання міста-героя після Другої світової війни. Серрі вважається центром суспільного і культурного життя області, тут зосереджена основна маса готелів, магазинів, барів та інших туристичних інфраструктур. До того ж, Серрі вважається одним з найкрасивіших міст області з архітектурної точки зору.
До слова, Серрі традиційно вважається батьківщиною грецької Бугаца - листкового пирога з солодким вершковим кремом і корицею. Кілька років тому тут навіть відбувся Фестиваль Бугаца, на якому був випечений найбільший пиріг в світі, занесений в Книгу рекордів Гіннеса! Так що не пропустіть випадок поласувати цим частуванням в одній їх місцевих кав'ярень!
Від'їзд з Серрес. Транзитний переїзд по території Болгарії і Румунії.

День 11 (28.09.2021).
Дома завжди чекають
Прибуття до Одеси після 14.00.
Прибуття до Києва після 21.00.

До вартості туру включено:
- проїзд автобусом з Києва по маршруту;
- розміщення в готелях зі сніданками (8 ночей);
- супровід керівником групи;
- екскурсії по Софії та Кавалі;
- лекційна частина семінару - тема на вибір (видається відеозапис + презентація вебінару в електронній формі на USB flash-драйві + первинні документи + сертифікат слухача, можна замовити друкований варіант).

До вартості туру не включено (можемо включити у рахунок):
позначено червоним кольором
- особисті витрати;
- тестування ПЛР на COVID-19;
- вх. квитки в екскурсійні об'єкти;
- проїзд громадським транспортом, а також проїзд на поромі на о. Тасос в дві сторони - 8 євро;
- курортний податок в готелях - 12 євро;
- додаткові екскурсії;
- медичне страхування;

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ: 18500 грн.
за одну людину при двомісному розміщенні в номері категорії "Стандарт".

ТЕСТ НА COVID-19 треба робити в одну сторону, тому що з 16 червня Україна скасувала в'їзні тести. Будемо робити організовано перед виїздом (720 грн лаборатория "Нова діагностика" на жд вокзале), можна і самостійно за 72 години. Вам обов'язково повідомимо!

Для участі необхідно подати наступні дані:
Форма оплати (назва підприємства українською мовою або Код ЄРДПОУ);
П.І.Б. учасника(ків);
Копію розвороту (1-й стор.) біометричного закордонного паспорта / якщо старий закордонний паспорт, тоді ще і копії сторінок з Візою;
Передоплата в розмірі 100%.
Після оплати на вашу електронну адресу буде надіслано листа, "Інфо-Лист" з докладною інформацією про місце і час зустрічі групи та регламентом (за 2-3 дні старту).

*Компанія «Укрсемінар» - не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, погодні умови, затори та ремонти на дорогах.
*Компанія «Укрсемінар» - залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
* Узгодження вартості участі індивідуально з нашим менеджером, ціна може коливатися від курсу долара і часу запису, тому рекомендуємо реєструватися відразу!
*Даний тур проводимо за допомогою туроператора.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:
Одержувач: ТОВ «УКРСЕМІНАР»
р/р: UA153808380000026005799968290, код ОКПО 37448710,
АТ «ПРАВЕКС-БАНК", м.Київ, МФО: 380838
Призначення платежу: За інформаційно-консультаційні послуги, згідно рахунку № ДП-1809 від 15.07.2021 року.
Постачальник не є платником ПДВ, (на єдиному податку 5%).

Готівкові платежі, приймаємо на карту "Приват" або "монобанк",
Напишіть на електронну адресу, відправимо реквізити карткового рахунку: v.vasilev@ukrseminar.kiev.ua

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ:
Прямі номери офісу: (044) 361-52-77,
Мобільні номери офісу: +380996031033,
Viber / WhatsApp / Telegram: +380960172020.
Email: v.vasilev@ukrseminar.kiev.ua
Telegram: https://t.me/Ukrseminar_2021
Facebook: https://www.facebook.com/Vadim1977
Оформить заявку на участие:

1. Заполните всего три поля и наш менеджер свяжется с Вами, чтобы оформить заявку

Ваше имя*:
Ваш Email*:
Ваш телефон*:

2. Вы также можете сразу оплатить участие в семинаре, счет-фактура в формате Exel:


Фотогаллерея
Случайное фото:

перейти в фотогаллерею

Система Прозоро
instagram.com