Рассылка:  

Анонсы семинаров

Лектор: Олена Харламова

БУДУТ ПРОВОДИТЬСЯ
НЕДАВНО ПРОВЕДЕНЫ

МСФЗ і ПСБО: як співіснують в Україні? Безкоштовний вебінар.

14.09.2021
11:00-12:30 - лекційна частина (1,5 години).,
доступ до відеозапису - 7 діб.
Безкоштовний вебінар, платформа etutorium.
Лекторы:Олена Харламова

Основные освещаемые вопросы:
Співіснування двох систем стандартів – міжнародних та національних – в Україні триває вже 10 років. Як уживаються вони між собою? Чи очікувати повного панування МСФЗ? Цікаво? Приєднуйтеся до безкоштовного вебінару «МСФЗ і ПСБО: як співіснують в Україні?» 14 вересня 2021 року об 11:00. Олена Харламова поділиться експертною думкою щодо застосовування МСФЗ і П(С)БО в Україні, розкриє ключові відмінності між стандартами, дасть поради щодо вибору концептуальної основи звітування, розкладе по полицях дорожню карту переходу компаній на МСФЗ та відповість на Ваші питання! Кожний бухгалтер має бути в курсі, щоб розумітися на ключових трендах професії в Україні!

подробнее

Помилки в МСФЗ-звітності: типові випадки та способи запобігання.

25.05.2021
11:00-14:00 - лекційна частина (3 години).,
Відповіді на питання в чаті.
Онлайн участь, платформа etutorium.
Лекторы:Олена Харламова

Основные освещаемые вопросы:
Навіть висока кваліфікація персоналу та наявність ефективного внутрішнього контролю не можуть бути гарантією відсутності помилок у фінансовій МСФЗ-звітності. Іноді ретельно продумана помилка – це пігулка від зовнішніх симптомів “хвороби” компанії. Тому вкрай важливо розуміти арсенал таких “пігулок”, щоб вчасно розпізнати реальний стан речей в компанії. Тож, пропонуємо на вебінарі “Помилки в МСФЗ-звітності” разом розглянути: • ключові підходи до помилок МСБО 8 “Облікові політики, зміни в облікових оцінках та помилки” • типові помилки, що виявляються аудиторами в МСФЗ-звітності • підходи до виправлення помилок та можливості уникнути складних ретроспективних перерахунків • необхідні розкриття у Примітках до фінансової звітності, що вимагаються в результаті виявлення помилок

подробнее

Річна МСФЗ - звітність 2020 та зміни на 2021.

28.01.2021
10:00-15:30 - лекційна частина (5 годин),
Онлайн участь. Відповіді на запитання.
Доступ к відеозапису - 1 місяць.
Лекторы:Сергій Рогозний , Олена Харламова ,

Основные освещаемые вопросы:
Тема 1: «Актуальні питання обліку та оподаткування за МСФЗ». Тема 2: Автоматизація складання фінансової звітності у форматі iXBRL, реалі ринку сьогодні".

подробнее


Фотогаллерея
Случайное фото:

перейти в фотогаллерею

Facebook 66000