Рассылка:  

Анонсы семинаров

Лектор: Світлана Лістрова

БУДУТ ПРОВОДИТЬСЯ
НЕДАВНО ПРОВЕДЕНЫ

ВЕБІНАР: "Новації трудового законодавства: режими роботи + відпустки + «карантинна» оплата праці".

17.04.2020
c 11:00-14:00,
Онлайн участь. Відповіді на запитання.
Доступ до відеозапису 1 місяць.
Лекторы:Світлана Лістрова

Основные освещаемые вопросы:
На початку квітня кілька важливих змін внесено до КЗпП: змінили визначення трудового договору, узаконили дистанційну роботу та гнучкий графік, уточнили як оплачувати простій. Ці зміни пов’язані з запровадженням карантину, тож роботодавцям доводиться на всьому економити: направляти працівників у відпустки без збереження, переводити на неповний робочий час, гнучкий режим і дистанційну роботу, а іноді й оголошувати простій. Тож розглянемо на вебінарі трудові новації і практичні питання, що виникають під час карантину: • з якої дати яку відпустку можна оформити й як це зробити правильно; • чи оплачувати листок непрацездатності у періоді відпустки; • як скласти наказ про дистанційну роботу; • чи може роботодавець за власною ініціативою перевести праціників на дистанційну роботу чи гнучкий режим робочого часу; • від яких штрафів звільняють роботодавців і за яких умов?

подробнее

"Річна звітність -2019: звітуємо за 2019 рік та дивимось у майбутнє. Податок на додану вартість, фінансова звітність та податок на прибуток, зарплатна та кадрова звітність".

16.01.2020
10:00-17:00,
реєстрація з 9:30-10:00, обідня перерва с 13:00-14:00.
м. Київ, вул. Малишка 1, готель "Братислава", конференц-зал «Альянс Омега».
Лекторы:Галина Зубар , Юрій Циганок , Світлана Лістрова

Основные освещаемые вопросы:
Січень зазвичай чи не єдиний місяць, коли бухгалтер працює одночасно і в поточному, і в минулому роках. І саме в період такого "подвійного" життя зростає ризик заплутатися, адже досить важко працювати в поточному році та не припуститися помилки, закриваючи попередній. Утім, вихід є: у разі помилок у минулих періодах їх просто потрібно виправити, але правильно! І ви не одні – завітайте на наш семінар та працюйте впевнено.

подробнее

Основные освещаемые вопросы:
У зв’язку з підвищення розміру мінзарплати та прожиткового мінімуму у 2019 році підприємства затверджують нові штатні розписи, визначають нові годинні ставки, відрядні розцінки. Тому на семінарі розглянемо, як оформити такі зміни та як нараховувати зарплату, дотримуючись мінімальних гарантій при різних формах оплати праці. На особливу увагу заслуговує підсумований облік робочого часу, що зустрічається майже на кожному підприємстві: як запроваджують. Як оформлюють, як скласти графік роботи, як нараховувати зарплату. Також проаналізуємо на семінарі найпоширеніші помилки у звітності з ЄСВ та способи її виправлення ─ інформація з «перших вуст» від представника ПФУ. Буде цікаво і корисно!

подробнее

Основные освещаемые вопросы:
Звітність з ЄСВ: аналізуємо та виправляємо помилки, допущені в серпневій звітності. Перевірки Держпраці: комплексні й неочікувані. Класифікатор професій ДК 003: 2010 ─ застосовуємо обов'язково! Нараховування і фінансування матзабезпечення за новими правилами. Відповіді на запитання.

подробнее

Нараховуємо ЄСВ, аналізуємо нову Форму № Д4 і заповнюємо на прикладах.

14.09.2018
с 10:00-15:00,
регистрация с 9:30-10:00
г. Киев, ул. Малышко 1, отель "Братислава", зал "Красный", ст/м. "Дарница".
Лекторы:Світлана Лістрова , Татьяна Дзера

Основные освещаемые вопросы:
У вересні за серпень 2018 р. вперше здаємо звітність з ЄСВ за оновленими формами звітності. Зміни зачепили, зокрема, таблицю 1, таблицю 5,таблицю 6, Форми № Д4 і вони дуже важливі. Електронну трудову книжку формуємо на підставі даних таблиці 5. На семінарі проаналізуємо ці зміни, розглянемо приклади заповнення таблиць 5 і 6, отримаємо відповідні на запитання від фахівця ПФУ, який безпосередньо займається формами електронної звітності з ЄСВ .

подробнее


Фотогаллерея
Случайное фото:

перейти в фотогаллерею

Клуб бухгалтеров Украины_2021