Рассылка:  

Анонсы семинаров

Лектор: Татьяна Дзера

БУДУТ ПРОВОДИТЬСЯ
НЕДАВНО ПРОВЕДЕНЫ

Основные освещаемые вопросы:
У зв’язку з підвищення розміру мінзарплати та прожиткового мінімуму у 2019 році підприємства затверджують нові штатні розписи, визначають нові годинні ставки, відрядні розцінки. Тому на семінарі розглянемо, як оформити такі зміни та як нараховувати зарплату, дотримуючись мінімальних гарантій при різних формах оплати праці. На особливу увагу заслуговує підсумований облік робочого часу, що зустрічається майже на кожному підприємстві: як запроваджують. Як оформлюють, як скласти графік роботи, як нараховувати зарплату. Також проаналізуємо на семінарі найпоширеніші помилки у звітності з ЄСВ та способи її виправлення ─ інформація з «перших вуст» від представника ПФУ. Буде цікаво і корисно!

подробнее

Основные освещаемые вопросы:
Звітність з ЄСВ: аналізуємо та виправляємо помилки, допущені в серпневій звітності. Перевірки Держпраці: комплексні й неочікувані. Класифікатор професій ДК 003: 2010 ─ застосовуємо обов'язково! Нараховування і фінансування матзабезпечення за новими правилами. Відповіді на запитання.

подробнее

Нараховуємо ЄСВ, аналізуємо нову Форму № Д4 і заповнюємо на прикладах.

14.09.2018
с 10:00-15:00,
регистрация с 9:30-10:00
г. Киев, ул. Малышко 1, отель "Братислава", зал "Красный", ст/м. "Дарница".
Лекторы:Світлана Лістрова , Татьяна Дзера

Основные освещаемые вопросы:
У вересні за серпень 2018 р. вперше здаємо звітність з ЄСВ за оновленими формами звітності. Зміни зачепили, зокрема, таблицю 1, таблицю 5,таблицю 6, Форми № Д4 і вони дуже важливі. Електронну трудову книжку формуємо на підставі даних таблиці 5. На семінарі проаналізуємо ці зміни, розглянемо приклади заповнення таблиць 5 і 6, отримаємо відповідні на запитання від фахівця ПФУ, який безпосередньо займається формами електронної звітності з ЄСВ .

подробнее


Фотогаллерея
Случайное фото:

перейти в фотогаллерею

Facebook 66000