Рассылка:  

Лекторы

Бондарева Олена Вікторівна

Незалежний бухгалтер-експерт, консультант-практик з питань оподаткування та бухгалтерського обліку. Досвід роботи в області проведення семінарів та податкового консультування понад 20 років. Автор численних публікацій в різних бухгалтерських виданнях (газета «Бухгалтерія», електронний тижневик «Бухгалтер і Закон», ін.).
ближайшие семинары

Моисеенко Татьяна Игоревна

Татьяна Моисеенко, налоговый консультант, специалист по трудовому праву и оплате труда, автор многочисленных статей по специализации, автор в еженедельнике «Дебет-Кредит», в журнале «ЗАРАБОТНАЯ ПЛАТА», электронном бухгалтерском еженедельнике «Бухгалтер & Закон», «БУМ» системы ЛИГА:ЗАКОН.
ближайшие семинары

Дробоття Сергій Миколайович

Консультант з питань оподаткування, має багаторічний досвід роботи в органах податкової служби, автор і редактор численних публікацій в бухгалтерських виданнях. Спеціаліст в області ПДВ.
ближайшие семинары

Сушальская Татьяна

Редактор журналу «БухгалтеріяUA», податковий консультант, автор численних публікацій в бухгалтерській пресі. Лекторский досвід 17 років.
ближайшие семинары

ООО "УКРСЕМИНАР"

Основным направлением деятельности компании являются организация семинаров, тренингов, корпоративных и выездных семинаров на Украине и за границей. Целевая аудитория: финансовые директора, главные бухгалтера, финансовые аналитики, аудиторы, руководителей и ключевые сотрудники финансовых подразделений ответственных за налогообложение на предприятии. Опыт проведения событий более 10 лет.
ближайшие семинары

Губіна Ірина Анатоліївна

Губіна Ірина Анатоліївна, редактор журналу «Бухгалтерія-UA», автор численних публікацій з оподаткування та бухгалтерського обліку, консультант з оподаткування та бухгалтерського обліку. Професійні сертифікати: - DipIFR (rus) АССА, САР.
ближайшие семинары

Твердомед Андрей Григорьевич

Консультант ВР Украины по вопросам налогообложения, член Общественных коллегий Комитета ВР по вопросам налоговой политики, Почетный Президент ассоциации налоговых консультантов.
ближайшие семинары

Вікторія Величко

Незалежний практикуючий консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку, економіки та фінансів, фахівець з питань податкового та фінансового планування. Автор значної кількості друкованих робіт, семінарів-практикумів і тренінгів; має більш 12500 годин публічних виступів, більше 1700 проведених відкритих семінарів і тренінгів, досвід податкового, фінансового та економічного консалтингу, "Спеціаліст року-2015» в сфері "Фінанси і аудит" Національного бізнес-рейтингу України, директор консалтингової компанії "Велні".
ближайшие семинары


Фотогаллерея
Случайное фото:

перейти в фотогаллерею

Клуб бухгалтеров Украины_2021