Рассылка:  

Анонсы семинаров

Закон 466 (проект 1210). Усі останні законодавчі зміни та нюанси підготовки звітності за 1-ше півріччя 2020 року. «Карантинне законодавство». Фінансовий моніторинг.

10.07.2020
11:00-14:15 - лекційна частина (15 хвилин перерва),
Онлайн участь. Відповіді на запитання.
Доступ до відеозапису 1 місяць.

СЕМИНАР ПРОВОДЯТ:

Бондарева Олена Вікторівна

Незалежний бухгалтер-експерт, консультант-практик з питань оподаткування та бухгалтерського обліку. Досвід роботи в області проведення семінарів та податкового консультування понад 20 років. Автор численних публікацій в різних бухгалтерських виданнях (газета «Бухгалтерія», електронний тижневик «Бухгалтер і Закон», ін.).

НА СЕМИНАРЕ ВЫ УЗНАЕТЕ:
Законопроект 1210, що став тепер Законом 466 - вивчаємо останні зміни, внесені до ПКУ. «Карантинне законодавство». Фінансовий моніторинг. Загальні питання складання піврічної звітності: податок на прибуток та ПДВ. Відповіді на запитання.
ПРОГРАММА СЕМИНАРА:
1. Законопроект 1210, що став тепер Законом 466 - вивчаємо останні зміни, внесені до ПКУ: порядок їх застосування, терміни вступу в силу - огляд, перше знайомство, практичні питання.
1.1. Зміни по штрафним санкціям (збільшення розмірів, періодів перевірки, кількості операцій, які підпадають під штрафи ☹). Як перевірятимуть за періоди до змін? Довідковий матеріал (порівняльні таблиці)
1.2. Зміни з податку на прибуток - новий критерій для основних засобів, новий критерій для застосування податкових коригувань, нові види податкових коригувань. Податок на репатріацію і інше.
1.3. ПДВ зміни - нові терміни для реєстрації податкових накладних. Нові види штрафів за податкові накладні. Зміни з питань: база оподаткування ПДВ, пільговані операції, звітний період, касовий метод і інше
1.4. Зміни по ПДФО. Перевірки за 7 років !!! Нові формулювання штрафів за 1-ДФ, як провести самовиправлення за минулі періоди
1.5. Єдиний податок - «дрібниці», які не повинен пропустити ЄП після змін в ПКУ.
 
2. «Карантинне законодавство» - підводимо підсумки, дооформлюються необхідні первинні документи, в т.ч. заяви, накази на трудові відносини з працівниками (дистанційна робота, відпустки за свій рахунок, неповна зайнятість і т.п. - особлива увага на дати !!!). Перевіряємо себе «правильно ми все зрозуміли» на предмет штрафів, пільг, «звільнень» і т.п.

3. Фінансовий моніторинг - нові правила з 28.04.2020 року. Загальна класифікація «кого що стосується»: за чим стежать банки (що можна платити, що не можна, про що «5000 Грн» і т.п.), які нові обов'язки у ПП і підприємств, що надають бухгалтерські та консультаційні послуги. Штрафи, відповідальність, обов'язковість реєстрації до Держфінмоніторингу.

4. Загальні питання складання піврічної звітності * - на що звернути увагу з податку на прибуток (у тому числі змінений поріг для застосування податкових різниць до 40 млн, критерій ОФ, прядок застосування різниць), по фінзвітності, по 1-ДФ (в тому числі наслідки карантину), з ПДВ - в тому числі поява нових пільгових операцій, по ЄСВ і по Єдиному податку.

5. * детально питання вебінару будуть сформульовані в найближчим часом і додатково розіслані

6.  Увага !!! надсилайте заздалегідь свої питання по темі вебінару !!! Це дасть можливість максимально розкрити їх вже в процесі лекції !!!
 
Бондарева Елена и Полугодовая отчетность
 
Час проведення: 2 частини по півтори години в п'ятницю (перша частина з 11:00 до 12:30, перерва 15 хвилин, потім друга частина з 12:45 до 14:15) - де буде вичитана вся лекційна частина. Потім всі учасники отримають можливість надіслати до 15:30 свої питання, які будуть оброблені, систематизовані та «озвучені» з 15:30 до 17:00.
 
ВАРТІСТЬ УЧАСТІ В ВЕБІНАРІ:
 

«ЕКОНОМ»

«СТАНДАРТ+»

«ПРЕМІУМ+»

 • 3-х годинна лекційна частина;
 • Роздатковий матеріал в в електронному вигляді;
 • відповіді на питання;
 • відеозапис вебінару.
 • 3-х годинна лекційна частина;
 • Роздатковий матеріал в в електронному вигляді;
 • відповіді на питання;
 • відеозапис вебінару.
 • подарунковий сертифікат до Дня бухгалтера номіналом 500 грн., від «Розетки» або «Мейкап»
 • 3-х годинна лекційна частина;
 • Роздатковий матеріал в в електронному вигляді;
 • відповіді на питання;
 • відеозапис вебінару.
 • подарунковий сертифікат до Дня бухгалтера номіналом 1000 грн., від «Розетки» або «Мейкап»

999 грн.

1599 грн.

1999 грн.

 
ЗАПИС вебінару (місяць доступу).
Для участі у вебінарі необхідно попередньо зареєструватися, надіславши повідомлення на електронну адресу: v.vasilev@ukrseminar.kiev.ua,
повідомивши найменування підприємства-учасника, кількість учасників і контактні телефони. Після реєстрації Ви отримаєте індивідуальний рахунок на оплату вебінару.

Доступ до вебінарной кімнаті буде відправлений кожному учаснику після оплати ввечері на передодні, щоб ви могли протестувати обладнання (відбувається автоматично), друге посилання прийде на вашу електронну адресу за одну годину до початку вебінару.

У разі, якщо ви оплатили, але не можете взяти участь, то необхідно повідомити про це за 3 дні до початку вебінару і Ваша сума переходить на наступний вебінар.
Без повідомлення про відсутність, послуги вважаються наданими!

Пакет первинних документів (рахунок, акт і договір) - відправляємо на вашу юридичну адресу після проведення вебінару.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:
Одержувач: ТОВ «УКРСЕМІНАР»
р / р: UA153808380000026005799968290, код ОКПО 37448710,
АТ «ПРАВЕКС-БАНК», м.Київ, МФО: 380838
Призначення платежу:
За інформаційно-консультаційні послуги, згідно рахунку № КВ-0907 від 07.07.2020 року.
Постачальник не є платником ПДВ, (на єдиному податку 5%).

*Готівкові платежі, приймаємо на карту "Монобанк",
Напишіть на електронну адресу, відправимо реквізити карткового рахунку:v.vasilev@ukrseminar.kiev.ua

Попередня реєстрація:
Прямі номери офісу: (044) 361-52-77,
Мобільні номери офісу: +380996031033, +380633578925,
Viber / WhatsApp / Telegram: +380677035310.
Email: v.vasilev@ukrseminar.kiev.ua
Оформить заявку на участие:

1. Заполните всего три поля и наш менеджер свяжется с Вами, чтобы оформить заявку

Ваше имя*:
Ваш Email*:
Ваш телефон*:

2. Вы также можете сразу оплатить участие в семинаре, счет-фактура в формате Exel:


Фотогаллерея
Случайное фото:

перейти в фотогаллерею

співпрацюємо з системою Прозоро