Рассылка:  

Анонсы семинаров

Послуга онлайн консультацій для бухгалтера.

31.12.2021
Даємо відповідь на складні проблемні питання.,
Консультація в письмовій формі або по телефону в усній формі.
Приймаємо заявки по всій Україні.

СЕМИНАР ПРОВОДЯТ:

ТОВ "УКРСЕМІНАР"

Основним напрямком діяльності компанії є організація семінарів, тренінгів, корпоративних і виїзних семінарів на Україні та за кордоном. Цільова аудиторія: фінансові директори, головні бухгалтери, фінансові аналітики, аудитори, керівники та ключові співробітники фінансових підрозділів відповідальних за оподаткування на підприємстві. Досвід проведення подій більше 11 років.

НА СЕМИНАРЕ ВЫ УЗНАЕТЕ:
Приймаємо заявки у письмовому та телефонному режимі - Ви можете задати нашим експертам-спікерам проблемне питання в області бухгалтерського обліку та оподаткування та отримати на нього відповідь в короткий термін! Наша консультація - це обгрунтована думка висококваліфікованого фахівця з питань застосування норм податкового законодавства.
ПРОГРАММА СЕМИНАРА:
ОТРИМАЙ ВІДПОВІДЬ НА ПРОБЛЕМНИЙ ПИТАННЯ ПРЯМО ЗАРАЗ!
 
Якщо у вас накопичилися проблемні питання в області бухгалтерського обліку та оподаткування, спірні ситуації, трактування, ми рекомендуємо - звернутися до наших експертів!
Якщо бажаєте можете вибрати і вказати в заявці до кого ви хочете звернутися з питанням. Список експертів дивіться нижче в таблиці.
Бажано надіслати нам на електронну адресу: v.vasilev@ukrseminar.kiev.ua або на Viber / WhatsApp / Telegram: +380960172020 Ваш проблемне питання в письмовому вигляді.
Ми узгоджуємо з Вами термін і підбираємо з Вами експерта з яким обговорюємо вартість даної послуги. Виставляємо вам рахунок, оплачуєте (за інформаційно-консультаційні послуги).
Після чого Ви отримуєте детальний деталізований відповідь (в письмовій або  по телефону в усній формі) - роз'яснення та висновок з посиланнями на конкретні норми чинного законодавства.

Наші експерти-консультанти

 Олена Бондарева

Олена Бондарева - незалежний бухгалтер-експерт, консультант-практик з питань оподаткування та бухгалтерського обліку. Досвід роботи в області проведення семінарів та податкового консультування понад 20 років. Автор численних публікацій в різних бухгалтерських виданнях (газета «Бухгалтерія», електронний тижневик «Бухгалтер і Закон», ін.).

Тематика: Налог на прибыль, НДС, НДФЛ, Единый налог, ВЭД, валютные операции, основные средства, бухгалтерский учет, финансовая и налоговая отчетность, документооборот, первичные документы

 Ірина Губіна

Ірина Губіна - Експерт, незалежний консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, лектор, автор численних публікацій в бухгалтерській пресі, укладач спецвипусків та аналітичних збірників для бухгалтерів. Досвід активної лекторської діяльності по всій Україні - з 2003 року. Професійні сертифікати - CAP, АССА DipIFRrus

Тематика: Бухгалтерський облік за П(С)БО та МСФЗ, податок на прибуток, єдиний податок, ПДФО, ЄСВ, акцизний податок (паливо), РРО/ПРРО та інтернет-розрахунки, складання первинної та організаційної документації для підприємства, оподаткування та облік у ФОПів

 Олена Харламова

Олена Харламова - засновник та гендиректор Агентства з МСФЗ, партнер Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, завідувачка відділу методології бухгалтерського обліку НДФІ ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ.

Тематика: МСФЗ

 Олександр Смирнов

Олександр Смирнов - експерт з оптимізації та безпеки бізнесу,

податковий адвокат,

керівник ЮЦ «Смирнов та партнери».

Тематика: оптимизация основных налогов (налог на прибыль, НДС, ЗП налоги), построение налоговых схем работы бизнеса, обжалование результатов налоговых проверок и проверок Гоструда.

 Сергій Дробоття

Сергій Дробоття - консультант з питань оподаткування, має багаторічний досвід роботи в органах податкової служби, автор і редактор численних публікацій в бухгалтерських виданнях. Спеціаліст в області ПДВ.

Тематика: ПДВ

 Ольга Целуйко

Ольга Целуйко - податковий і фінансовий консультант, економіст за освітою. Більше 20 років практичної роботи в бізнесі на посадах головного бухгалтера і фінансового директора.  Автор численних публікацій на бухгалтерську тематику, досвідчений лектор.

Тематика: Податок на прибуток, єдиний податок для юросіб, дивіденди, поворотна фінансова допомога, податок на репатріацію, роялті, ПДВ, ЗЕД ( бухгалтерський і податковий облік), курсові рызниці, закордонні відрядження, ФОП ( єдиний податок, загальна система), РРО, касові операції, облік за НП(С)БО

 Ігор Ясько

Ясько Ігор - керуючий партнер юридичної компанії "Winner", к.ю.н., адвокат. "Winner" краща компанія 2019 року у номінації «Господарський процес», за версією LIGA ZAKON AWARDS.

Тематика: Розблокування податкових накладних, виведення з ризикових, подача таблиці даних, оскарження ППР, податкова оптимізація, перевірка контрагентів на фіктивність, податкова безпека підприємства

 Галина Казначей

Галина Казначей - лектор-практик, експерт з питань трудового законодавства та оплати праці, провідний автор профільних видань, консультант.

Тематика: все про оплату праці, кадри та трудове законодавство.

 Тетяна Дзера

Тетяна Дзера - експерт із заповнення звітності щодо ЄСВ, екс працівник Пенсійного фонду України.

Тематика: ЄСВ

Морозовська_експерт

Галина Морозовська - експерт з питань оподаткування та обліку.

Тематика: Податок на прибуток. П(С)БО.

Виктория Величко

Вікторія Величко - незалежний податковий консультант, експерт  з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кандидат економічних наук, директор та засновник Консалтингової компанії "Велні". Досвід роботи у консалтингу з 2001 року.

Тематика: Податок на прибуток, ТЦУ, складання облікової політики, ПДВ, розблокування ПН/РК та зняття статусу ризиковості платника, ПДФО, ЄСВ, відрядження, Єдиний податок, діяльність ФОП, каса та РРО, місцеві податки та збори, собівартість продукції (робіт, послуг)


Чекаємо Ваших заявок!

Контакти для зв'язку:
Прямий номер офісу: (044) 361-52-77,
Viber / WhatsApp / Telegram: +380960172020.
Email: v.vasilev@ukrseminar.kiev.ua
Оформить заявку на участие:

1. Заполните всего три поля и наш менеджер свяжется с Вами, чтобы оформить заявку

Ваше имя*:
Ваш Email*:
Ваш телефон*:

2. Вы также можете сразу оплатить участие в семинаре, счет-фактура в формате Exel:


Фотогаллерея
Случайное фото:

перейти в фотогаллерею

співпрацюємо з системою Прозоро