Рассылка:  

Анонсы семинаров

Готуємося до складання звітності за 1 квартал 2021 року. Нові форми звітності з ПДФО, ЕСВ, ПДВ, Єдиного податку, декларації з податку на прибуток.

02.04.2021
11:00-14:00 - лекційна частина (3 години).,
15:00-16:30 - відповіді на питання (1.5 години)
Доступ до відеоапісу - 1 місяць

СЕМИНАР ПРОВОДЯТ:

Бондарева Олена Вікторівна

Незалежний бухгалтер-експерт, консультант-практик з питань оподаткування та бухгалтерського обліку. Досвід роботи в області проведення семінарів та податкового консультування понад 20 років. Автор численних публікацій в різних бухгалтерських виданнях (газета «Бухгалтерія», електронний тижневик «Бухгалтер і Закон», ін.).

НА СЕМИНАРЕ ВЫ УЗНАЕТЕ:
"1 квартал 2021 року - вперше по-новому здаємо ВСІ звітні форми: "об'єднані 1ДФ + ЄСВ ", нова форма декларації з ПДВ, нова форма декларації з податку на прибуток, нова форма декларації з єдиного податку Огляд всіх змін та нововведень...
ПРОГРАММА СЕМИНАРА:
1. Огляд всіх найважливіших змін, роз'яснень за 1 квартал 2021 року, актуальних для діяльності суб'єктів господарювання.
2. Навчаємося складати нову об'єднану звітність ПДФО + ЕСВ. Крок за кроком, всі нюанси, коди доходів, помісячна розбивка та інше.  
3. Відповідальність за помилки, способи виправлення, штрафні санкції.
4. ПДВ – нова форма декларації та деяких Додатків. На що звернути увагу при заповненні. Новий додаток 1, що в ньому відображаємо.
5. Практичні питання, які виникли після оновлення форми податкової накладної, розрахунку коригування. Роз’яснення податківців.
6. Нова форма звітності з Єдиного податку. Звітні періоди, особливості заповнення.
7. Практичні питання застосування спрощеної системи оподаткування у 2021 році – на що звернути увагу. Проблемні питання застосування РРО суб'єктами ЄП
8. Декларація з податку на прибуток. Звітний період – для кого квартал, для кого – рік. Оновлення форми та показників деяких додатків.
9. Електронний документообіг. Нормативна база. Основні правила. Практика. Дата підписання, особливості зберігання.
10. Фінансова звітність – звітні періоди, кому подавати, форма та склад залежно від статусу суб'єкта господарювання.
11. Наказ про облікову політику – «зразок», на що звернути увагу, вплив на показники звітності, яку роль відіграє при перевірках.
12. Відповіді на всі актуальні запитання учасників. В першу чергу – надісланих заздалегідь.
13. Додатково – юридичний блок за участю адвоката Анатолія Данилова, огляд на 15 хвилин та відповіді на запитання: практичні аспекти блокування та надання документів на розблокування ПН та часткове скасування мораторію на перевірки.

Мова викладання: російська.

Формат вебінару: п’ятниця, 2 квітня 2021 року, початок - 11.00, тригодинна лекція по темі вебінару (в том числі приклади в роздатковому матеріалі), одна година перерви та можливість задати своє індивідуальне запитання, яке виникло по ходу вебінару,  півтори години – відповіді на прислані запитання.

Вартість участі у вебінарі: 1000 грн.

Для участі у вебінарі у необхідно попередньо зареєструватися, надіславши повідомлення на електронну адресу ukrseminar@gmail.com, повідомивши найменування підприємства-учасника, кількість учасників і контактні телефони. Після реєстрації підприємство отримає індивідуальний рахунок на оплату семінару.

У вартість включено:
- 3 годинна лекційна частина - онлайн;
- 1.5 годин - відповіді на питання (в чаті, а також на електронну пошту)
- презентація лектора в електронному вигляді;
- доступ до відеозапису вебінару - 1 місяць, (після проведення вебінару - можна переглядати необмежену кількість разів і в зручний час);
- технічна підтримка, супровід.

Доступ до вебінарной кімнаті буде відправлений кожному учаснику після оплати ввечері напередодні, щоб ви могли протестувати обладнання (відбувається автоматично), друга посилання прийде на вашу електронну адресу за годину до початку вебінару. Вебінарная кімната буде відкрита автоматично за 30 хвилин до початку лекції.

У разі, якщо ви оплатили, але не можете взяти участь, то необхідно повідомити про це за 3 дні до початку вебінару і Ваша сума переходить на наступний вебінар.
Без повідомлення про відсутність, послуги вважаються наданими!

Пакет первинних документів (рахунок, акт і договір) - відправляємо на вашу поштову адресу після проведення вебінару, Укрпоштою.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Одержувач: ТОВ «УКРСЕМІНАР»
р / р: UA153808380000026005799968290, код ОКПО 37448710,
АТ «ПРАВЕКС-БАНК", м.Київ, МФО: 380838
Призначення платежу:
За інформаційно-консультаційні послуги, згідно рахунку № КВ-0204 від 22.03.2021 року.
Постачальник не є платником ПДВ, (на єдиному податку 5%).

* Готівкові платежі, приймаємо на карту "Приват" або "монобанк",
Напишіть на електронну адресу, відправимо реквізити карткового рахунку: ukrseminar@gmail.com

Попередня реєстрація:
Прямі номери офісу: (044) 361-52-77,
Мобільні номери офісу: +380996031033,
Viber / WhatsApp / Telegram: +380960172020.
Email: ukrseminar@gmail.com
Оформить заявку на участие:

1. Заполните всего три поля и наш менеджер свяжется с Вами, чтобы оформить заявку

Ваше имя*:
Ваш Email*:
Ваш телефон*:

2. Вы также можете сразу оплатить участие в семинаре, счет-фактура в формате Exel:


Фотогаллерея
Случайное фото:

перейти в фотогаллерею

співпрацюємо з системою Прозоро