Рассылка:  

Анонсы семинаров

Основні засоби та МНМА: амортизація, простій, ремонт, поліпшення, ліквідація, продаж. Зміни, останні роз’яснення та судова практика.

21.01.2021
11:00-13:00 - лекційна частина (2 години),
13:00-13:30 - відповіді на питання
Доступ до відеозапису 3 місяці.

СЕМИНАР ПРОВОДЯТ:

Галина Морозовська

- більше 10 років професійного досвіду, з них 7 років бухгалтером-експертом в газеті «Все про бухгалтерський облік», більше 3 років керівником напряму «Податок на прибуток і ПДВ» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія »; -провідний експерт компанії «Smile бухгалтерія»; - автор понад 1000 публікацій з податку на прибуток, бухгалтерського обліку, зовнішньоекономічної діяльності, ПДВ в бухгалтерських виданнях та сервісах: «Все про бухгалтерський облік», «Аудитор України», «Інтерактивна бухгалтерія», «Головбух», «Taxlink».

ПРОГРАММА СЕМИНАРА:
1. Класифікація основних засобів за групами. Приклади класифікації в роз’ясненнях контролерів (комп’ютери, міні АТС, асфальтне покриття тощо). Що буде за облік ОЗ не у тій групі, що потрібно? Як внести зміни в наказ про облікову політику щодо вартісного критерію для МНМА.

2. Формування первісної вартості. Типові помилки. «Тонка капіталізація» - кому окремо треба вести облік капіталізованих процентів?

3. Безоплатне отримання основних засобів, МНМА. Бухгалтерський облік. За якою вартістю оприбутковувати? Податкові наслідки. Чи можна їх амортизувати в податковому обліку?

4. Строк корисного використання. Хто його встановлює? Чи обов’язково закріплювати його окремим наказом? Як подовжити?

5. Ліквідаційна вартість: чи обов’язково її встановлювати? Що буде, якщо ліквідаційна вартість рівна 0 грн? Ризики + судова практика.

6. Амортизація. Зміна методу амортизації. Амортизаційна різниця у податку на прибуток: хто застосовує. Правила податкової амортизації. Прискорена амортизація: умови застосування та числові приклади впливу на базу оподаткування. Коли призупиняється податкова амортизація. Різниці за негоспдіяльними основними засобами.

7. Ремонт і поліпшення основних засобів та МНМА. Як розмежувати технічне обслуговування, ремонт (поточний, капітальний) і поліпшення основних засобів? Чим відрізняється їх облік? Чи можна амортизувати основні засоби під час ремонту/поліпшення? Остання судова практика.

8. Продаж основних засобів і МНМА. Бухгалтерський облік. Наслідки продажу основних засобів в податку на прибуток: використання різниць. ПДВ при продажу, мінімальна база оподаткування ПДВ. Чи можна продати основний засіб за символічною ціною?

9. Безоплатна передача основних засобів: бухоблік, податок на прибуток - різниці, ПДВ.

10. Ліквідація основних засобів. Оформлення ліквідації. Наслідки. Чи нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ при ліквідації необоротних активів + Узагальнююча консультація? Продаж металобрухту отриманого від ліквідації – особливості продажу та пільги з ПДВ.

Використовуємо найзручнішу платформу для проведення вебінарів - eTutorium!
 
ОС_Морозовська Галина

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ В ВЕБІНАРІ: 750 грн.

У вартість включено:
- 2 годинна лекційна частина - онлайн;
- відповіді на всі Ваші питання (в чаті - 30 хвилин, а також на електронну пошту);
- презентація лектора в електронному вигляді;
- доступ до відеозапису вебінару - 3 місяці, (після проведення вебінару - можна переглядати необмежену кількість раз та у зручний час);
- технічна підтримка, супровід.

Для участі у вебінарі необхідно попередньо зареєструватися, надіславши повідомлення на електронну адресу: v.vasilev@ukrseminar.kiev.ua, повідомивши найменування підприємства-учасника, кількість учасників і контактні телефони. Після реєстрації Ви отримаєте індивідуальний рахунок на оплату вебінару.

Просте підключення на веб-платформу eTutorium. За добу вам прийде посилання на email, по якій ви перейдете до вебінару, без реєстрацій і заповнення анкет.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:
Одержувач: ТОВ «УКРСЕМІНАР»
р / р: UA153808380000026005799968290, код ОКПО 37448710,
АТ «ПРАВЕКС-БАНК», м.Київ, МФО: 380838
Призначення платежу: За інформаційно-консультаційні послуги, згідно рахунку № ОС-2101 від 19.01.2021 року.
Постачальник не є платником ПДВ, (на єдиному податку 5%).

Готівкові платежі, приймаємо на карту "Приват" або "Монобанк",
Напишіть на електронну адресу, відправимо реквізити карткового рахунку: v.vasilev@ukrseminar.kiev.ua

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ:
Прямі номери офісу: (044) 361-52-77,
Мобільні номери офісу: +380996031033,
Viber / WhatsApp / Telegram: +380960172020.
Email: v.vasilev@ukrseminar.kiev.ua
Оформить заявку на участие:

1. Заполните всего три поля и наш менеджер свяжется с Вами, чтобы оформить заявку

Ваше имя*:
Ваш Email*:
Ваш телефон*:

2. Вы также можете сразу оплатить участие в семинаре, счет-фактура в формате Exel:


Фотогаллерея
Случайное фото:

перейти в фотогаллерею

співпрацюємо з системою Прозоро