Рассылка:  

Семинары

"ФОП-2021: ДОКУМЕНТИ, ПОДАТКИ, РРО, ЗВІТНІСТЬ, ПЕРЕВІРКИ".

10.12.2021
11:00-15:30 - лекційна частина (4 години),
Відповіді на питання в чаті.
Онлайн участь - вебінар.
Лектор: Ольга Целуйко

Основные освещаемые вопросы:
Найгарячіші питання, що бентежать ФОПів: Як вести облік доходів і витрат у довільній формі, чом загрожує ФОПу відсутність первинки, хто зобов’язаний вести товарний облік і як на практиці застосовувати нову форму від Мінфіну, як заповнити звітність за 2021 рік, в тому числі зі сплати ЄСВ за себе. Де ховаються і чим загрожують помилки при «міграції» ФОПа до іншої групи єдиного податку або на загальну систему. І безумовно – про застосування/ незастосування РРО/ППРО у 2022 році в залежності від виду і способу оплати, статусу ФОПа, виду діяльності і інших критеріїв.

подробнее

Основные освещаемые вопросы:
Фінозвітність за 2021 рік. Важливі оргмоменти. Оприлюднення, аудит, таксономія: хто, як і комусь надає. Фінозвітність та податкова служба. Звіт з управління: хто і куди подає, відповідальність за неподання, особливості складання. Події після дати балансу. Фінансова звітність: основні моменти річного складання. Дисконтування та підтвердження оцінок у річній звітності щодо заборгованостей. Річна інвентаризація: чи підтверджено все в обліку? Звіт про фінрезультати: головний «постачальник» податкової інформації. Звіт про фінансовий стан: все має бути стабільним! Особливі бухгалтерські процедури для складання звітності – розрахунок відстрочених податків за правилами НП(С)БО 17.

подробнее

Основные освещаемые вопросы:
На вебінарі буде розглянуто всі основні питання щодо підготовки до складання річної звітності – зміни 2021 року, форми звітності, терміни та особливості подання. 1,5 годин - відповіді на прислані запитання.

подробнее

Послуга онлайн консультацій для бухгалтера.

31.12.2021
Даємо відповідь на складні проблемні питання.,
Консультація в письмовій формі або по телефону в усній формі.
Приймаємо заявки по всій Україні.
Лектор: ТОВ "УКРСЕМІНАР"

Основные освещаемые вопросы:
Приймаємо заявки у письмовому та телефонному режимі - Ви можете задати нашим експертам-спікерам проблемне питання в області бухгалтерського обліку та оподаткування та отримати на нього відповідь в короткий термін! Наша консультація - це обгрунтована думка висококваліфікованого фахівця з питань застосування норм податкового законодавства.

подробнее


Фотогаллерея
Случайное фото:

перейти в фотогаллерею

співпрацюємо з системою Прозоро