Рассылка:  

Анонсы семинаров

Лектор: Габрук Елена

БУДУТ ПРОВОДИТЬСЯ

Основные освещаемые вопросы:
Робота ФОП та з ФОП без проблем. Співдружність «підприємство – ФОП» - ключові моменти співпраці! Звітність – 2018 (звіт ЄП, нова декларація про доходи, звіт ЄСВ - Д5/Д4). Нові звіти ФОП – роботодавця в 2019 році. Оприбуткування готівки, нове в РРО, розрахунки через платіжний термінал, товар без документів. Перерахування на карткові рахунки ФОП та фізичних осіб: які операції потрапляють під фінансовий моніторинг, банківський та податковий контроль в 2019 році? Виведення персонала на ФОП – ризики та переваги! Всі в одному офісі можливо, але… Нові тренди трудових перевірок ФОП - 2019: неоформлений персонал та охорона, гігієна і безпека праці – практичні рекомендації. Податкові новації - 2019.

подробнее

НЕДАВНО ПРОВЕДЕНЫ

Весенний уикенд для бухгалтера в живописное предгорье Карпат: "Налоговые итоги за 1-й квартал 2018 года: самое важное и актуальное"

23.03.2018
с 23-28.03.2018 г. (3 ночи) + 2 дня дороги,
Отправление 23.03.2018 вечером, возвращение 28.03.2018, утром.
Апартамент-отель "Деренивская Купель", с. Нижнее Солотвино, Ужгородский р-н, Закарпатская обл.
Лекторы:Габрук Елена

Основные освещаемые вопросы:
Аристократический отдых для главных бухгалтеров и собственников компаний в самом красивом месте Закарпатья урочище Деренивка, вас ждут апартаменты шикарного оздоровительного комплекса "Derenivska Kupil" посреди пышного леса в курортной зоне с лечебными водами Солотвино. Почувствуй себя королевой или королем с европейскими стандартами сервиса и лечения. Каждый день, проведенный в этом месте запомнятся надолго.

подробнее


Фотогаллерея
Случайное фото:

перейти в фотогаллерею