Рассылка:  

Анонсы семинаров

Лектор: Світлана Лістрова

БУДУТ ПРОВОДИТЬСЯ

"Робочий час + зарплатний калейдоскоп + перевірки Держпраці & лікарняні та соцстандарти-2020". Практичний семінар.

21.11.2019
c 10:00-16:00,
регистрация с 9:30-10:00
м. Київ, вул. Саксаганського, 6, "Будинок Кіно", "Конференц-зал", ст / м. "Палац Спорту".
Лекторы:Світлана Лістрова , Татьяна Дзера

Основные освещаемые вопросы:
На семінарі розглянемо, що змінилося в перевірках Держпраці, які документи має надати інспектор праці, якою стала тривалість контрольних заходів, за що штрафуватимуть, а що дозволять виправити без штрафу. Також очікуємо суттєвого зниження трудових штрафів (законопроект прийнятий у 1-ому читанні). Які норми робочого час у будуть у 2020 році при різних графіках роботи, як їх правильно рахувати, які розробляти графіки роботи та змінності, чим відрізняється графік роботи від графіка змінності. Також зупинимося на питаннях оплати при неповному робочому часі, підсумованому обліку робочого часу, оплаті надурочної роботи та роботи в вихідний час, як індексувати зарплату при різних формах оплаті праці й на скільки підвищувати зарплату, щоб уникнути індексації (без претензій інспектора праці). З’ясуймо, що робити з округленням готівкових сум при виплаті працівникам і іншим фізособам, чи завжди можна округлити в менший бік і коли не вийде округлити в більший бік. Кількість нових законодавчих актів і законопроектів просто зашкалює. Тому з’ясуймо, яких змін очікувати в поточному та наступному році: об’єднання звітності, тиск на підприємців, нульове декларування, зменшення штрафів (чи ні?), дискримінаційний Трудовий кодекс і якою будуть мінзарплата та соцстандарти-2020.

подробнее

НЕДАВНО ПРОВЕДЕНЫ

"Річна звітність -2019: звітуємо за 2019 рік та дивимось у майбутнє".

16.01.2019
10:00-17:00,
реєстрація з 9:30-10:00, обідня перерва с 13:00-14:00.
м. Київ, вул. Малишка 1, готель "Братислава", конференц-зал «Альянс Омега».
Лекторы:Галина Зубар , Юрій Циганок , Світлана Лістрова

Основные освещаемые вопросы:

подробнее

Основные освещаемые вопросы:
У зв’язку з підвищення розміру мінзарплати та прожиткового мінімуму у 2019 році підприємства затверджують нові штатні розписи, визначають нові годинні ставки, відрядні розцінки. Тому на семінарі розглянемо, як оформити такі зміни та як нараховувати зарплату, дотримуючись мінімальних гарантій при різних формах оплати праці. На особливу увагу заслуговує підсумований облік робочого часу, що зустрічається майже на кожному підприємстві: як запроваджують. Як оформлюють, як скласти графік роботи, як нараховувати зарплату. Також проаналізуємо на семінарі найпоширеніші помилки у звітності з ЄСВ та способи її виправлення ─ інформація з «перших вуст» від представника ПФУ. Буде цікаво і корисно!

подробнее

Основные освещаемые вопросы:
Звітність з ЄСВ: аналізуємо та виправляємо помилки, допущені в серпневій звітності. Перевірки Держпраці: комплексні й неочікувані. Класифікатор професій ДК 003: 2010 ─ застосовуємо обов'язково! Нараховування і фінансування матзабезпечення за новими правилами. Відповіді на запитання.

подробнее

Нараховуємо ЄСВ, аналізуємо нову Форму № Д4 і заповнюємо на прикладах.

14.09.2018
с 10:00-15:00,
регистрация с 9:30-10:00
г. Киев, ул. Малышко 1, отель "Братислава", зал "Красный", ст/м. "Дарница".
Лекторы:Світлана Лістрова , Татьяна Дзера

Основные освещаемые вопросы:
У вересні за серпень 2018 р. вперше здаємо звітність з ЄСВ за оновленими формами звітності. Зміни зачепили, зокрема, таблицю 1, таблицю 5,таблицю 6, Форми № Д4 і вони дуже важливі. Електронну трудову книжку формуємо на підставі даних таблиці 5. На семінарі проаналізуємо ці зміни, розглянемо приклади заповнення таблиць 5 і 6, отримаємо відповідні на запитання від фахівця ПФУ, який безпосередньо займається формами електронної звітності з ЄСВ .

подробнее


Фотогаллерея
Случайное фото:

перейти в фотогаллерею

Club of Accountants of Ukraine